Polsko Baltské moře dovolená: Užijte si slunce a písek bez davů!

Polsko Baltské Moře Dovolená

Pláže Baltu: Písek a klid

Baltské moře omývá břehy několika zemí a nabízí rozmanitou škálu pláží. Od širokých písečných dun v Polsku po skalnaté zátoky Litvy si každý najde to své. Co ale láká na plážích Baltu nejvíce, je klid a mír. Na rozdíl od přeplněných pláží Středozemního moře si zde můžete užít prostor a samotu. Vzduch je svěží a prosycený vůní borovic a moře. Pláže Baltu jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od ruchu velkoměsta.

Počasí: Svěží vítr a slunce

Většina České republiky se dnes může těšit na příjemné jarní počasí. Očekává se slunečno s proměnlivou oblačností a teplotami mezi 15 a 19 stupni Celsia. Foukat bude mírný západní vítr, který občas může přinést i svěží poryvy.

Na horách bude chladněji, s teplotami kolem 10 stupňů. I tam ale bude převládat slunečné počasí.

V příštích dnech bude počasí v podobném duchu. Čekají nás slunečné dny s teplotami nad 15 stupňů. Ideální počasí na procházky do přírody nebo posezení na zahrádce.

Ubytování: Od kempu po luxus

Ať už preferujete spaní pod hvězdami nebo si raději dopřejete luxusní hotelový pokoj, naše malebná země má co nabídnout. Pro dobrodružné povahy je tu nespočet kempů rozesetých v nádherné přírodě. Užijte si praskání ohně a ranní kávu s výhledem na jezero nebo hory. Pokud dáváte přednost pohodlí, ubytujte se v útulných penzionech s rodinnou atmosférou. A milovníci luxusu si jistě přijdou na své v našich stylových hotelích s wellness centrem a prvotřídní gastronomií.

Jídlo: Ryby, pivo a pierogi

Česká kuchyně je pro svou vydatnost a bohaté chutě vyhlášená. Mezi nejoblíbenější jídla patří vepřové maso, knedlíky a zelí, ale najdeme tu i lehčí varianty. Pokud toužíte po něčem jiném, zkuste ryby. Kapr, candát a pstruh se objevují na jídelních lístcích po celé zemi, ať už smažené, pečené nebo grilované. K rybám se skvěle hodí pivo, kterým se Česká republika proslavila po celém světě. Vybrat si můžete z nepřeberného množství značek a stylů, od světlých ležáků po tmavá piva. A pokud máte chuť na něco malého, co by zahnalo hlad, sáhněte po pierogách. Tyto plněné taštičky z těsta se dají připravovat na mnoho způsobů, naslano i nasladko.

Aktivity: Pro rodiny i dobrodruhy

Nuda tady nemá šanci! Pro rodiny s dětmi je tu spousta možností, jak strávit příjemný den. Vydejte se na naučnou stezku, prozkoumejte tajemství hradu nebo se svezte na lodičce po jezeře.

A co takhle adrenalinový zážitek? Vyzkoušejte si lezení po skalách, sjezd divoké řeky nebo let na zipline. Večer si pak užijte posezení v hospůdce s tradiční českou kuchyní.

Doprava: Autem, vlakem, autobusem

Do cíle se dostanete pohodlně autem, vlakem i autobusem. Pro řidiče je připraveno prostorné parkoviště v těsné blízkosti. Pokud preferujete cestování po kolejích, nejbližší vlaková zastávka je vzdálená pouhých 10 minut chůze. Autobusová zastávka se nachází přímo před vchodem, takže cesta autobusem je tou nejpohodlnější variantou. Ať už zvolíte jakýkoli způsob dopravy, cesta bude bezproblémová a příjemná.

Ceny: Příjemné pro peněženku

Naše ceny jsou nastaveny tak, aby potěšily vaši peněženku. Chápeme, že hledáte skvělou hodnotu za vaše peníze, a proto se snažíme nabízet naše produkty a služby za dostupné ceny bez kompromisů v kvalitě. Ať už jste student, senior nebo rodina s omezeným rozpočtem, věříme, že u nás najdete to, co potřebujete, za cenu, která vám udělá radost. Pravidelně také nabízíme speciální akce a slevy, abyste mohli ušetřit ještě více. Sledujte naše webové stránky nebo se přihlaste k odběru našeho newsletteru a žádná skvělá nabídka vám neunikne.