Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Kamenný Malíkov

Aktuální počasí pro obec Kamenný Malíkov částečně oblačno částečně oblačno
Denní teplota: 3 °C
Noční teplota: -7 °C
Vítr: SZ 10 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Kamenný Malíkov a okolí
obec Kamenný Malíkov
ubytování Jihočeský kraj -  Penzion U Lišky Jarošov nad Nežárkou
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Penzion U Lišky
[ ubytování Kamenný Malíkov - Jarošov nad Nežárkou ]

který plně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.Penzion U Lišky v Jindřichovi Hradci nabízí několik typu Apartmánů.Rozdělení Apartmánů:Apartmán - 1-4 Rodinný apartmán s koupelnou a WC, mezonetového typu. 4-5 lůžkové. Vlastní kuchyň. TV, SAT. Apartmán A - Apartmá s koupelnou a WC. 2 lůžkové. TV, SAT, možnost přistýlky. Apartmán B - Rodinné apartmá dvoupokojové s koupelnou a WC. 4 lůžkové, TV, SAT, možnost přistýlky. Apartmán C - VIP apartmá. Luxusní 3 pokojový, koupelna a WC, 4 lůžkové, TV, SAT. Celková ubytovací kapacita penzionu je 30 lůžek.

Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou Televize umožňuje příjem satelitních programů přijímá creditní karty Eurocard/Mastercard přijímá kreditní karty VISA přijímá kreditní karty American Express  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa