Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Vlkoš

Aktuální počasí pro obec Vlkoš mlha mlha
Denní teplota: 4 °C
Noční teplota: -4 °C
Vítr: Z 6 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Vlkoš a okolí
obec Vlkoš

Vinný sklep s ubytováním u Štipčáků
[ ubytování Vlkoš ]

Vinný sklípek s ubytováním leží na jižní Moravě v oblasti Slovácko, kousek od malebné vesnice Vlkoš u Kyjova. Sklípek nabízí možnost degustace vína, jak červeného, tak bílého, posezení, grilování. Možnost ubytování pro partu přátel nebo pro rodinu k rekreaci. Ve vinném sklepě se nachází degustační místnost, sprchový kout s WC, kuchyňská linka se sporákem, pokoj s ubytováním pro 9 osob + dalších 6 v samém podkroví, a to nejdůležitější : vinný sklep s červeným a bílým vínem.
Služba na recepci je 24 hodin Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou Televize umožňuje příjem satelitních programů  je k dispozici letní terasa

Vinný sklep s ubytováním u Holakovských
[ ubytování Vlkoš ]

Máte rádi víno? Rádi se bavíte s přáteli nebo rodinou? Nebo si jen rádi posedíte v klidu u sklenky dobrého vína při dobré atmosféře v malebném klasickém sklípku? Tak nás neváhejte navštívit v našem sklípku na Jižní Moravě nedaleko Kyjova v obci Vlkoš. Po příjemně stráveném večeru u sklenky vína se svými přáteli na vás může dopadnout únava. Proto pro Vás máme připraveno společné spaní ve 3 pokojích o různém počtu postelí. Celková kapacita ubytování je 13 osob. Více info na webových stránkách.
K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou