Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Velký Ratmírov

Aktuální počasí pro obec Velký Ratmírov částečně oblačno částečně oblačno
Denní teplota: 3 °C
Noční teplota: -7 °C
Vítr: SZ 10 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Velký Ratmírov a okolí
obec Velký Ratmírov
ubytování Jihočeský kraj -  Penzion Keramika Jindřichův Hradec

Penzion Keramika
[ ubytování Velký Ratmírov - Jindřichův Hradec ]

má svoji osobitou atmosféru, všechny ale spojuje citlivý rukopis umělkyně a majitelky Romany Hulíkové, která do každého pokoje vtiskla kousek svého nadání, citu a smyslu pro detail. Všechny pokoje penzionu Keramika mají stylovou a dostatečně velkou koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a wc. Samozřejmostí na každém pokoji je lednice a rádio. Televizor Vám bude zapůjčen na požádání. Na chodbě máte k dispozici malou knihovničku, dostatek informačních materiálů o okolí a společenské hry. Součástí penzionu je i malá dobře vybavená kuchyňka s jídelnou.

Služba na recepci je 24 hodin Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou Televize umožňuje příjem satelitních programů  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa