Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Příbraz

Aktuální počasí pro obec Příbraz částečně oblačno částečně oblačno
Denní teplota: 3 °C
Noční teplota: -7 °C
Vítr: SZ 10 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Příbraz a okolí
obec Příbraz
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Penzion Příbrazský
[ ubytování Příbraz ]

Nabízíme ubytování v 5-ti apartmánech s vlastní plně vybavenou kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Jedná se o lokalitu na rozhraní Třeboňska a České Kanady. Příbraz se nachází 15 km od Jindřichova Hradce, 15 km od Třeboně a 15 km od Chlumu u Třeboně. Jsme vybaveni především pro ubytování rodin s dětmi (dětské hřiště, dětský koutek, možnost zapůjčení postýlek, stoliček….). Poloha je vhodná pro cykloturistiku, pěší turistiku i návštěvu památek a relaxaci.
Služba na recepci je 24 hodin Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Penzion Alexandra
[ ubytování Příbraz ]

Chcete být na dovolené a přitom v domácím prostředí? Přijeďte k nám. Pension Alexandra, který se nachází mezi Jindřichovým Hradcem a Třeboní, směrem na Chlum u Třeboně v malebné vísce Příbraz, vám nabízí celoroční rekreační ubytování. Můžete posedět na terase s grilem, nebo na zabradě u bazénu. Koupání je možné i v přírodě. U nás se domluvíte i francouzsky a německy.
Pokoje jsou vybaveny televizorem K hotelu přísluší parkoviště Televize umožňuje příjem satelitních programů  je k dispozici připojení na internet golf