Sdílet – přeposlat ubytování

 

Počasí Mutějovice

Aktuální počasí pro obec Mutějovice jasno jasno
Denní teplota: 5 °C
Noční teplota: 0 °C
Vítr: JZ 23 m/s
 

Podpořte prosím náš ubytovací web !!!

Byly bychom moc rádi, kdyby jste podpořily náš web, umístěním některé z našich reklamních ikonek na vaše stránky.

1. Ubytování v České Republice  2.  Ubytování Česká Republika

Nehodí se vám na vaše stránky předchozí ikonky ? Nevadí připravili jsme pro vás stránku, kde naleznete spousty dalších alternativ a přesný návod.
 
Nalezené ubytování pro obec Mutějovice a okolí
obec Mutějovice

Ubytovací a školicí středisko Mutějovice
[ ubytování Mutějovice ]

Nabízíme ubytování všem vyznavačům aktivní turistiky, poznávání a cestování za zážitky i dalším a to v krásném areálu s možností parkování uvnitř. Ubytování je v jedno, dvou i třílůžkových pokojích. Máme zde apartmán. Ceny za noc od 200 Kč. V místě je bezplatný internet, možnost posezení a altánku a grilování. Taktéž nabízíme velké sportovní vyžití, jako je squash, tennis, volejbal, badminton, minigolf a další. V blízkosti je možnost ježdění na koni.
Kategorie ubytování * Kategorie ubytování *

Poddžbánský pivovar
[ ubytování Mutějovice ]

Navštivte naši restauraci s tradiční domácí českou kuchyní a hlavně si dopřejte Poddžbánské pivo, které pro Vás vaříme dle originální receptury.Dle Vašeho přání zajistíme svatební hostiny, oslavy narozenin, podnikové večírky a firemní semináře. K dispozici je vám také ubytování v našem penzionu s kapacitou 25 míst. Domácím zvířatům vstup povolen. Letní terasa, dětský venkovní koutek, sportovní hala 400m2, posilovna,wifi, salonek, parkování, projížďky na koních.
Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolen K hotelu přísluší parkoviště disponuje restaurací disponuje vinárnou Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou přijímá creditní karty Eurocard/Mastercard přijímá kreditní karty VISA  je k dispozici připojení na internet  je k dispozici letní terasa disponuje kavárnou